Jubilejní 10. ročník Bílovické křižovatky 2023 se blíží

Vydáno: Pátek 31. Březen 2023|Informace z obecního úřadu

A je to tady! Rok se sešel s rokem a již se blíží další, v pořadí již jubilejní desátý ročník našeho festivalu, který se uskuteční v sobotu 10.6.2023 na hřišti za sokolovnou. Areál bude otevřen od 10:00 hodin.

A my pro Vás máme novinku! Areál festivalu bude tentokrát upraven tak, aby bylo možné plně využít přirodní tribunu. Stačí si s sebou tedy vzít podsedák či deku a můžete se k hudebním vystoupením pohodlně posadit.

Online vstupenky zakoupíte na www.bilovickakrizovatka.cz.

Kamenné prodejny:

  • Podatelna Obecního úřadu Bílovice nad Svitavou
  • Čerpací stanice FORS Bílovice nad Svitavou

Na začátek programu, od 11:00, jsme pro Vás připravili tradičně pěvecký sbor Bystrouška, od 12:00 Jaroslav Uhlíř s kapelou, zpěvák, klavírista a skladatel populární i filmové hudby, jež spolu se Zdeňkem Svěrákem spolupracuje na hudební tvorbě pro děti. Následuje v 13:30 Olga Lounová, populární česká zpěvačka, skladatelka, herečka a závodnice rally. V 15:30 vystoupí Cimbálová muzika Harafica, jež patří ke stálicím hradišťského folkloru, v 17:30 bílovické DIZZY band zabývající se interpretací coververzí známých i méně známých písní a v 19:00 skupina NEBE, která patří mezi nejvýraznější talenty posledního desetiletí. Hlavní hvězdou festivalu je ve 21:00 MIG21, popová hudební skupina sama sebe označující sloganem „Chlapecká taneční pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 – Smíchova“, na který ji překřtil frontman Jiří Macháček.