Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 16.4.2019

Vydáno: Pondělí 8. Duben 2019|Odstávky vody a elektrické energie

Společnost E.ON Distribuce, a.s. z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie dne 16.04.2019 od 08:00 do 16:00

Bude vypnutá oblast:

Bílovice nad Svitavou  viz. mapka.

Společnost E.ON Distribuce, a.s. jako provozovatel distribuční soustavy je k provedení tohoto nezbytného kroku oprávněna na základě ustanovení § 25 odst. (3) písmeno c) bod 5 zákona č. 458/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (energetický zákon). Žádáme odběratele el.energie o pochopení pro toto nezbytné omezení.

Upozornění:
V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.
Případné použití vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společností E.ON Česká republika, s.r.o.
Pro případné další informace volejte E.ON Poruchovou linku 800 22 55 77 nebo navštivte www.eon.cz , kde v části věnované distribuci najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny, nebo použijte přímo adresu http://portal.eon.cz/cs/otg/ .

Děkujeme Vám za pochopení.

E.ON Distribuce, a.s.