Hlášení rozhlasu dne 05.09.2019

  • Zelenina Juvita Uherský Brod bude zítra v pátek 6.9.2019 od 9:00 do 10:00 h , na návsi prodávat: brambory ze Znojma, cibuli na uskladnění, český česnek dukát, hrušky, jablka, broskve, nektarinky, hrozny, žampiony a hlívu ústřičnou. Dále nabízí domácí rajčata, papriky, okurky a další ovoce a zeleninu.
  • Rehabilitační cvičení pro seniory s cvičitelkou paní Jitkou Cívkovou začíná v pondělí 09.09.2019 v 15:15 hod ve školní tělocvičně.
  • V sobotu 7.9.2019 se od 8 do 12 hodin bude v případě příznivého počasí konat na Těsnohlídkově náměstí další Bílovický blešák. Přijďte prodat či nakoupit přebytky z domácností. Prodejní místo si chystá a následně uklidí každý prodejce sám. Jako prodejce vítáme i děti, které mohou k prodeji nabídnout své hračky, knížky, sportovní vybavení atd.
  • V neděli 8.9.2019 zveme děti a jejich rodiče na zábavné odpoledne s názvem Rozloučení s prázdninami. Těšit se můžete na pohádku „Jak šlo vejce na vandr“, kterou zahraje loutkami netradičních velikostí divadelní společnost Koňmo. Chybět nebude ani skvělé kejklířské vystoupení a výtvarná dílna. Akce se bude konat od 16 hodin na hřišti za Sokolovnou, v případě nepříznivého počasí v kulturním sále Obecní hospody.
  • MUDr. Pavel Klíma oznamuje, že ve dnech 09. a 10.9.2019 čerpá dovolenou.
  • Obecní knihovna nabízí pokračování cyklu Brněnské podzemí. Poutavé vyprávění Ing. Aleše Svobody je doplněno bohatým a velmi zajímavým fotomateriálem. První ze tří besed s názvem Podzemí Dominikánské a Panenské ulice proběhne v úterý 10.září 2019 v Základní škole v 17 hodin. Tyto besedy jsou velkým zážitkem. Uslyšíte spoustu zajímavostí nejen o podzemí Brna , ale uvidíte i fotografie, které nikde jinde nenajdete. Vstupné dobrovolné .Druhá přednáška Vás seznámí s podzemím Orlí ulice 22.října a třetí setkání s originálním vypravěčem Ing. Svobodou bude 3.prosince .Podrobnosti najdete na www.knihovnabilovice.cz nebo přímo v knihovně na Těsnohlídkově náměstí a na letácích. Na setkání srdečně zvou Marie Nedopilová a Mgr. Libor Žanda.
  • Ve čtvrtek 12.9.2019 od 14:00 hod do 18:00 hod se na Těsnohlídkově náměstí konají BÍLOVICKÉ FARMÁŘSKÉ TRHY. Přijďte si nakoupit čerstvé produkty a výrobky od pěstitelů a farmářů z místního regionu.