Hlášení rozhlasu dne 16.9.2022

  • Kulturní komise za podpory obce Bílovice nad Svitavou si Vás dovoluje pozvat na sousedské slavnosti aneb Zažít Bílovice jinak. Akce se bude konat zítra v sobotu 17. září od 14 do 19 hodin, a to na několika místech naší obce: na Těsnohlídkově náměstí, v knihovně, v obřadní síni, na ulici Komenského, v Základní škole, na Husově ulici, v Kostele svatého Cyrila a Metoděje. Sledujte plakátky, facebookové stránky Zažít Bílovice jinak, kde najdete bližší informace, ale hlavně přijďte a zažijte Bílovice jinak! Přijďte za každého počasí!
  • Tělocvičná jednota Sokol Bílovice nad Svitavou Vás srdečně zve v zítra sobotu 17.9.2022 na SOKOLSKÉ HODY .Začátek v 15:00 hod průvodem obcí ( z Husovy ulice). K poslechu a tanci hraje dechový kapela Blatnička. Zajištěn bohatý bufet a občerstvení. Za nepříznivého počasí se vše koná v sále Sokolovny. Vstupné večer 130,- Kč .
  • Hudební klub Galerie Alfa pořádá zítra v sobotu 17.9.2022 v 18:30 hod v rámci slavností „ Zažít Bílovice jinak „ BRNKÁNÍ V ALFĚ „ s hlavním tématem večera „ Hudební nástroje „k dispozici bude připraven zpěvník pro tento večer. Srdečně zveme na příjemný hudební večer u vína.
  • Restaurace u Ševčíků, srdečně zve na Swingový koncert v prostorách restaurace zítra 17.9.2022 od 18:15 hod v rámci akce Zažít Bílovice jinak. Vstup je zdarma.