Hlášení rozhlasu dne 17.4.2019

Srdečně zveme děti i dospělé na besedu s ilustrátorkou paní Andreou Tachezy, která se bude konat v úterý 23.4. v 17:30 v místní Obecní knihovně. Kromě povídání s paní ilustrátorkou budeme také číst z knih, které ilustrovala a prolistujeme mnoho knížek s jejími obrázky. Těšit se můžete i na prodej knih, autogramiádu a výtvarnou dílnu vedenou Andreou Tachezy. Vstupné dobrovolné.

Farnost Bílovice nad Svitavou vás srdečně zve na velikonoční koncert předního českého varhaníka Michala Novenka v neděli 28. dubna od 19 hodin v kostele sv. Cyrila a Metoděje. Vstupné dobrovolné.

Obecní knihovna a Základní škola zvou na poslední besedu o BRNĚNSKÉM PODZEMÍ. Tentokrát na téma Podzemí pod Pekařskou ulicí, srovnání s dnešní podobou a další zajímavosti z podzemí Brna. Besedu povede inženýr Aleš Svoboda, který své poutavé vyprávění doprovází originálními fotkami. Beseda začíná jako obvykle : v úterý 23.dubna 2019 v 17:00 hodin v základní škole. Přijďte si poslechnout příjemné povídání nejen o historii Brna a okolí, ale uvidíte i neskutečné fotografie jak z minulosti tak i z přítomnosti. Na závěr se můžete zúčastnit malé soutěže o ceny. Srdečně zvou Marie Nedopilová a Libor Žanda.

Drůbežárna Prace bude v úterý 23.4. v 8:30 hod. na návsi prodávat:kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata,krůty a husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.