Hlášení rozhlasu dne 29.5.2019

Komise pro děti a rodinu zahajuje SBÍRKU DĚTSKÝCH PONOŽEK PRO DĚTSKÝ DOMOV CHOVÁNEK. Čisté popárované nebo nové ponožky velikosti 0-18 let můžete odevzdat na sběrných místech : v lékárně, v knihovně, nebo v RC Žirafa do 17.6.2019. Za komisi a děti moc děkujeme.

Srdečně Vás zveme ve čtvrtek 30.5. od 19:00 do Obřadní síně na promítání dokumentu Co se nenosí, které pořádá Kulturní komise za podpory obce Bílovice nad Svitavou. Po filmu bude následovat krátká beseda a povídání s paní Olgou Hubíkovou, která se aktivně zabývá již několik let tématem upcyklace a spolupracovala například s nadací Veronica.

Dětský klub Šikulkové Vás zve v pondělí 3.6.2019 v 17:00 hod na dřevěné divadlo KOUZELNÝ ZVON. Krásná pohádka o kouzlech a lásce, kterou dětem zahraje Jan Hrubec. Přijďte si odpočinout, zasmát se a pobavit spolu s dětmi. Jste srdečně zváni.

Zveme všechny děti a jejich rodiče i známé na zábavné rodinné odpoledne ke Dni dětí, které se bude konat v sobotu 1.června od 15:00 do 18:00 hodin na hřišti za Sokolovnou. Pro děti bude připravena řada zábavných stanovišť s úkoly, na kterých se letos potkají s oblíbenými postavičkami z večerníčků. Chybět nebudou atraktivní odměny jako skákací hrad, trampolína, malování na obličej, věcné ceny atp. V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční v sále Sokolovny.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v pátek 31.5. od 9:00 do 10:00 h na návsi prodávat: jahody,Slovenské rajčata, papriky,okurky.Dále nabízí konzumnní brambory , cibuli, nový česnek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.Prodáváme i český med a olejové svíčky za 10 Kč/Ks

Zelenina Svitavy bude v pátek 31.5.2019 od 10:45 hod do 11:15 hod na návsi prodávat jahody.

Zveme Vás v sobotu 1. června v 17:00 hod na Těsnohlídkovo náměstí na OPEN AIR – LETNÍ TANEČNÍ ZÁBAVU. Přijďte si zatančit pod širým nebem v centru obce. Pro tanečníky i netanečníky. Vstupné je 100,- Kč. Občerstvení k zakoupení na místě.