Hlášení rozhlasu dne 31.5.2019

Komise pro děti a rodinu zahajuje SBÍRKU DĚTSKÝCH PONOŽEK PRO DĚTSKÝ DOMOV CHOVÁNEK. Čisté popárované nebo nové ponožky velikosti 0-18 let můžete odevzdat na sběrných místech : v lékárně, v knihovně, nebo v RC Žirafa do 17.6.2019. Za komisi a děti moc děkujeme.

Dětský klub Šikulkové Vás zve v pondělí 3.6.2019 v 17:00 hod na dřevěné divadlo KOUZELNÝ ZVON. Krásná pohádka o kouzlech a lásce, kterou dětem zahraje Jan Hrubec. Přijďte si odpočinout, zasmát se a pobavit spolu s dětmi. Jste srdečně zváni.

Zveme všechny děti a jejich rodiče i známé na zábavné rodinné odpoledne ke Dni dětí, které se bude konat v sobotu 1.června od 15:00 do 18:00 hodin na hřišti za Sokolovnou. Pro děti bude připravena řada zábavných stanovišť s úkoly, na kterých se letos potkají s oblíbenými postavičkami z večerníčků. Chybět nebudou atraktivní odměny jako skákací hrad, trampolína, malování na obličej, věcné ceny atp. V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční v sále Sokolovny.

Zveme Vás zítra v sobotu 1. června v 17:00 hod na Těsnohlídkovo náměstí na OPEN AIR – LETNÍ TANEČNÍ ZÁBAVU. Přijďte si zatančit pod širým nebem v centru obce. Pro tanečníky i netanečníky. Vstupné je 100,- Kč. Občerstvení k zakoupení na místě.

Drůbežárna Prace bude ve středu 5.6. v 8:30 hod. na návsi prodávat:kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice,brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg,krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Hudební klub Galerie Alfa pořádá v pátek 7. června 2019 v 19:30 hod hudební setkání Janoušek & Vondrák & Zítka . Srdečně zveme na příjemný večer.

Smíšený pěvecký sbor BRONISLAV Vás srdečně zve v neděli 2.června 2019 v 18:00 hodin do Obecního sálu na KONCERT MUZIKÁLOVÝCH MELODIÍ. Vstupné je dobrovolné.