Hlášení rozhlasu dne 10.5.2019

Srdečně zveme na projekci komedie Woodyho Allena Půlnoc v Paříži dnes od 19:00 v Kulturním sále Obecní hospody. Malý pár prochází noční Paříži a setkává i s Picassem nebo Dalím.

Místní organizace KDU-ČSL Bílovice nad Svitavou ve spolupráci s Kulturní a Sociálně zdravotní komisí si Vás dovolují pozvat v neděli 12. května v 15:30 hodin do Kulturního sálu Obecní hospody na oslavu DNE MATEK. V programu vystoupí: dětský folklórní soubor Bystrouška, soubor Slavíček, roztleskávačky Crazy Pompons , žáci ze souboru Základní školy KANICE a pěvecký sbor Bronislav. Pro příjemné posezení i k tanci hraje Duo Mášovi z Brna. Srdečně zvou pořadatelé

Srdečně Vás zveme ve čtvrtek 30.5. od 19:00 na promítání dokumentu Co se nenosí, které pořádá Kulturní komise za podpory obce Bílovice nad Svitavou. Po filmu bude následovat krátká beseda a povídání s paní Olgou Hubíkovou, která se aktivně zabývá již několik let tématem upcyklace a spolupracovala například s nadací Veronica.

Ve čtvrtek 16. 5.2019 od 14:00 do 18:00 hod se na Těsnohlídkově náměstí konají BÍLOVICKÉ FARMÁŘSKÉ TRHY. Přijďte si nakoupit čerstvé produkty a výrobky od pěstitelů a farmářů z místního regionu.

Zveme Vás zítra v sobotu 11.5.2019 v 10:00 hod ke studánce Leoše Janáčka v Bílovicích nad Svitavou na ODHALENÍ PAMĚTNÍ DESKY NA STUDÁNCE LEOŠE JANÁČKA.

Farnost Bílovice nad Svitavou srdečně zve na koncert autorské kapely Listověj: hudba z Vysočiny. Uslyšíme vlastní písně Jiřího Nohejla v doprovodu Markéty Štouračové a Aleše Tomka. Koncert se koná v neděli 19. května od 17.30 v kostele sv. Cyrila a Metoděje. Vstupné je dobrovolné.

Hudební klub Galerie Alfa pořádá v neděli 12.5.2019 v 18:00 hod „BRNKÁNÍ U VÍNA“ ALFÁCI V ALFĚ. Jako překvapení večera zahraje BARKAS. Srdečně zveme na příjemný večer.

Drůbežárna Prace bude ve středu 15. 5. v 8:30 hod. na návsi prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.